флеболог, судинний хірург
ЮРІЙ СВІДЕРСЬКИЙ
Лікування варикозу без розрізів та швів у спеціалізованій клініці "Флебологія Свідерського"
флеболог, судинний хірург
ЮРІЙ СВІДЕРСЬКИЙ
Лікування варикозу без розрізів та швів у спеціалізованій клініці "Флебологія Свідерського"
За моїми плечима - 15 років досвіду, тисячі успішних операцій та винаходи у сфері лікування занедбаних стадій варикозу. Я навчався у Відні, Братиславі та Дюсельдорфі, щоб оволодіти сучасними методиками лікування. У 2021 році заснував "Флебологію Свідерського" - клініку, яка спеціалізується на хворобах судин.
В 2000 році я закінчив Тернопільський медуніверситет, потім - працював відділенні судинної хірургії. Пройшов шлях від лікаря-інтерна до завідуючого відділенням. Далі - навчання у Відні, Братиславі й Дюсельдорфі, де оволодів новітніми методиками лікування варикозу
За моїми плечима - 15 років досвіду, тисячі успішних операцій та винаходи у сфері лікування занедбаних стадій варикозу. У 2021 році заснував "Флебологію Свідерського" - клініку, яка спеціалізується на хворобах судин.
Як я лікую варикоз
Багато років тому я відмовився від вирізання хворих судин скалплем. Завдяки сучасним мініінвазивним методам, вилікувати варикоз тепер можна швидко, безболісно і майже без крові.
  • Операція триває в середньому 40 хвилин. Для неї не потрібно особливо готуватись. Це можна зробити буквально під час обідньої перерви.
  • Біоклей, РЧА та ЕВЛК - малотравматичні методи лікування. Після операції потрібно не лягати в стаціонар, а йти на прогулянку.
  • Вибір тих, хто дбає про своє здоров'я та свій комфорт. Попередній запис на прийом, прозора оплата. Ніяких черг та прихованих "подяк" лікарям.
До і після
Про "Флебологію Свідерського"
Все для швидкого, ефективного та комфортного лікування варикозу
У "Флебології Свідерського" я зібрав увесь свій досвід, досвід провідних європейських та українських клінік. Це місце, в якому комфортно лікуватись та приємно знаходитись.

В нас працює небагато лікарів, але всі - спеціалісти вищого ґатунку. Серце, суглоби та судини - саме тут зосереджена більшість проблем сучасного українця. І ми знаємо, як їх вирішити!

✔️ судинний хірург Юрій Свідерський
✔️ флеболог Олена Якимчук
✔️ кардіолог Ірина Савченко
✔️ флеболог, УЗД-діагност Микола Марущак
✔️ ортопед Олександр Степанов
✔️ лабораторія Панакея

Флебологія Свідерського
м. Тернопіль, вул. Лучаківського, 6
Тільки здорові мріють без перешкод!
Зробити перший крок до красивих та здоровиг ніг
Будь-яке лікування починається з діагностики. Вартість консультації лікаря з УЗД - 400 гривень. Якщо продовжуєте лікування у нас - консультація безкоштовна! Прийом відбувається у Тернополі на Лучкаівського, 6. Виключно за попереднім записом.
Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
Розповідаю про варикоз та способи лікування