Олена Якимчук
16 років досвіду судинної хірургії, лікую варикоз, прибираю судинні сіточки на ногах
Олена Якимчук
16 років досвіду судинної хірургії, лікую варикоз, прибираю судинні сіточки на ногах
Судинні зірочки та сіточки часто - суто косметична проблема.
Але ретикулярний варикоз - це теж варикоз. І саме судинний хірург може не лише кваліфіковано прибрати некрасиві судин а й виявити причину їх появи

Ретикулярний варикоз, телеангіектазія, або "судинні зірочки" – це найлегша форма варикозу. Стосується вона не крупних вен, а дрібних судин, капілярів.

Здебільшого ця проблема має виключно косметичні наслідки. Обмежує вибір одягу, змушує жінок ховати свої ніжки у щільні панчохи, постійно нервувати чи бува хтось не розглядає їх ноги.

Прибирати ці судини можна. І треба. Тому що впевненість у собі, свобода та психологічний комфорт не менш важливі за здоров'я.

Ми прибираємо ці судини методом склеротерапії. Грубо кажучи, ми просто заклеїмо ці судини і вони вас більше не турбуватимуть!
Відповіді на часті питання про склеротерапію
 • Судинні сіточки та зірочки - це проблема?
  Здебільшого це виключно естетична проблема. Але інколи за естетичними проявами ховається початок варикозної хвороби. Тому краще звернутися до профільного лікаря і зробити УЗД.
 • Як відбувається процедура? 
  Через тонку голку я ввожу препарат склерозант, який миттєво склеює хворі судини. Після чого кров перестає поступати в уражену ділянку. Відповідно, вражена судина перестає бути помітною.
 • Як довго проходить операція? Це боляче?
  Прийом триває від 30хв. Залежно від розміру та особливостей ваших судинок. Процедура майже безболісна. Майже, тому що єдине, що ви відчуєте - проникнення голки у шкіру (але комарі іноді болючіше кусають).
 • Як підготуватися до процедури?
  Спеціальної підготовки склеротерапія не потребує, але є деякі рекомендації: за два-три дні відмовтесь від шкідливих звичок, повідомте мене, якщо приймаєте гормональні препарати. І обов`язково приходьте у гарному настрої!
 • Що робити після процедури?
  Влаштуйте собі прогулянку протягом 30-60 хв. Намагайтеся не стояти довго на одному місці. Відмовтеся від гарячої ванни, лазні та сауни до 2х місяців. Уникайте прямих сонячних променів. 
 • Як швидко чекати на результат?
  Стовідсоткового результату миттєво не очікуйте. Повний ефект від склеротерапії починає проявлятися у кожного по-різному. В середньому, від 1,5 до 4 місяців.
Про мене
Якимчук Олена Анатоліївна, флеболог, 16 років досвіду в судинній хірургії
 • Судинний хірург першої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №1 Тернопільського національного університету
 • Постійне навчання та підвищення кваліфікації. Конференції в Маастріхті, Будапешті, Кракові та Варшаві
 • Діагностика і лікування варикозної хвороби та трофічних виразок, тромбозів глибоких вен та посттромбофлебітичного синдрому, ургентна терапія. Видалення судинної сітки на ногах
Компресійний трикотаж - дієвий засіб профілактики та лікування варикозу
Чому слід лікувати судинні зірочки у флеболога | Як проходить процедура склеротерапії
Підбір компресійної білизни
На відміну від різнманітних кремів та "народних засобів", компресійна білизна це по-справжньому дієвий неоперативний засіб для стримування розвитку варикозу та його профілактики. Після огляду я проведу всі заміри та допоможу вам підібрати правильні компресійні панчохи. На щастя, зараз вони є різних кольорів та фасонів на будь-який смак. І для чоловіків, і для жінок. (До речі, я й сама їх ношу)
Де я приймаю
"Флебологія Свідерського"
У "Флебології Свідерського" зібраний досвід провідних європейських та українських клінік. Це місце, в якому комфортно лікуватись та приємно знаходитись.

Ми не ставимо за мету стати поліклінікою на всі випадки життя. В нас працює лише декілька лікарів, але всі - спеціалісти вищого ґатунку. Серце, суглоби та судини - саме тут зосереджені основні проблеми сучасних жителів міста. І ми знаємо, як вам допомогти.

✔️ судинний хірург Юрій Свідерський
✔️ флеболог Олена Якимчук
✔️ кардіолог Ірина Савченко
✔️ УЗД-спеціаліст, флеболог Микола Марущак
✔️ ортопед Олександр Степанов
✔️ лабораторія Панакея

Флебологія Свідерського
м. Тернопіль, вул. Лучаківського, 6

Тільки здорові мріють без перешкод!
Записатись на прийом
Вартість консультації 400 гривень. Я проведу огляд, зроблю УЗД і встановлю діагноз. Добір компресійної білизни за результатами огляду - безкоштовний, якщо лікування продовжуєте у "Флебології Свідерського" - за консультацію не сплачуєте! Вартість склеротерапії - від 3000 грн за процедуру

Прийом проходить за попереднім записом у м. Тернопіль, на вул. Лучаківського, 6
Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних